Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ruotsille kaikki rahat 2,15

itse pelaan 500 euroa Ruotsi voittaa ja piste!!!
3782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tsekkki voi vääntää tasurin ja mennään jatko-ajalle..........

Äänestä
  • Eka erä on sekavaa söhläystä Ruotsilta,ja kaikkien ennakko-odotusten vastaisesti,peli alkaa näin....
    Ruotsi ei saa peliään uomiinsa ekassa erässä....Tsekki menee johtoon 1-0 erän alkupuolella.......ja myös 2-0 johtoon ekassa erässä.

    Ruotsi nousee tasoihin 3:ssa erässä........ja ratkaisu menee jatkoajalle,jossa haetaan lopullista ratkaisua......Hannu Hanhet voittavat tietysti :).

    Äänestä

  • ei mitään tasapeli nyhjäämistä Ruotsi hoitaa niinkuin Olympialaisissa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Money Bank kirjoitti:

itse pelaan 500 euroa Ruotsi voittaa ja piste!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu