Mitähän Bush meistä ajattelee

Tuollaisen euroviisuvoiton jälkeen, onhan voitto huomioitu Yhdysvalloissakin. Bush kun on aika vanhoillinen ajatusmaailmaltaan.
5394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tarkoitatko, että koko USA kohisee euroviisuista?

Jos heiltä kysytään, mikä on Lordi, noin 99,5% jenkeistä sanoo:

NEVER HEARD!

Eihän tuo asia hetkauta edes suurinta osaa eurooppalaisistakaan. :))

Äänestä
  • Oletko aivan varma, että umpityhmä jenkkimassa tietää 99.5% varmuudella missä Eurooppa edes sijaitsee?

    Äänestä

  • Sille tasolle ei kannata lähteä kovin syventäviä kysymyksiä tekemään. Tuskin löytävät koko Eurooppaa kartalta.

    Äänestä

No sehän ois eka kerta kun se ajattelis jotain

Äänestä

Ensi töikseen Tarja rupee kiristämään kravaattia, niin ettei henki kulje. Oikeudessa tuumaa vain oikaaseensa sitä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Utelias U. kirjoitti:

Tuollaisen euroviisuvoiton jälkeen, onhan voitto huomioitu Yhdysvalloissakin. Bush kun on aika vanhoillinen ajatusmaailmaltaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu