Perusteluna toimii se fakta, että jotkut meistä edelleen käyttää penistä ainoastaan virtsaamiseen ja ajottaiseen masturbointiin. Se on täysin merkityksetöntä onko normaali, pieni vai iso, virtsaaminen onnistuu mainiosti.
Koolla ei ole mitään väliä
m-21
3778
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Niin siis kunhan ylipäätään jotain housuista löytyy niin kyllä sillä pärjää. Pärjännyt olen minäkin pienillä rinnoillani. Ja kokemuksesta voin sanoa, että jos miehellä ei pääkopasta löydy ns. munaa niin ei siinä auta vaikka housuissa olisi kolmekymmentä senttiä. On sitä paitsi omituista miksi siitä pituudesta on tullut niin iso asia, kun paksuus se usein on naiselle nautinnon kannalta tärkeämpää. Paksuus tekee sen tunteen isosta eikä pituus. Ja äärimmäisen harvalla on niin ohut ettei se riittäisi. Itse haluan miehen jossa on munaa, yläpäässä!
Paras sinunkin sitten vain kuseksia ja runkkailla. Et nimittäin perusteluinesi sitä pääse muuhun käyttämäänkään.
En ehkä koskaan pääsekään, mutta onneksi voin aina keskittyä elämässäni vihaamaan naisia ja hankaloittamaan heidän urakehitystä kaikilla mahdollisilla tavoilla. Hitto, ehkäpä joskus voisin jopa aiheuttaa kunnon massamurhan. Kiitos sinulle, että vahvistit minun halua elää.