Kepun on pakko erottaa Vanhanen

puolue alkaa uppoamaan yhä syvemmälle satanismiin. Vanhanen avasi portit satanismille. Herätkää pohjanmaa ja kainuu, herätkää Seinäjoki ja uusimaa. Vanhanen teki elämänsä suurimman virheen satanistisella merkillään.
4124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vanhanen on vaalivoittajapuolueen puheenjohtaja ja Pääministeri.

Äänestä
  • Vanhanen hävisi kunnallis- ja presidentinvaalit. Nyt satanistille käy paskasti eduskuntavaaleissakin.

    Äänestä

  • ...

    Äänestä

Me täällä Pohjanmaalla emme oikein ymmärrä, minkä satanistisen merkin Matti Vanhanen oikein on näyttänyt.

Et kai tarkoita sitä lehmää kuvaavaa käsimerkkiä, jonka hän näytti eilen lehtikuvissa.

Ymmärrän kyllä, että jotkut demarit ovat sitä mieltä, että lehmät ovat saatanasta, mutta täällähän lehmää kuvaavan merkin näyttäminen vain lisää Matti Vanhasen suosiota.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sillä muuten kirjoitti:

puolue alkaa uppoamaan yhä syvemmälle satanismiin. Vanhanen avasi portit satanismille. Herätkää pohjanmaa ja kainuu, herätkää Seinäjoki ja uusimaa. Vanhanen teki elämänsä suurimman virheen satanistisella merkillään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu