Jos on Ilkka herättänyt närää huonolla musallaan, niin eipä ole Katri Ylanderin esikoissinkussakaan kehumista. Huonosti laulettu todella mitäänsanomattoman tylsä biisi.
Katrin biisi
6
425
Vastaukset
- tuulee
ääni pelastaa biisin.Sanat ovat mitäänsanomattomat ja naivit.Kuiteskin kappale jää soimaan päähän.Ääni on kyllä persoonallinen.Katrin lisäksi tykkäilen Ronin uudesta biisistä,joka pyörii radioissa.Muut idols-finalistit ei iske millääntavalla.
- lähinnä
Katri lienee kuunnellut Mel C:n tuotantoa runsaasti, kun laulu kuulostaa aivan ex-spaissarilta.
Oon alkup. kirjottajan kans samaa mieltä: biisi on huono ja Katrin laulaminen onnetonta. - Ekke
lähinnä kirjoitti:
Katri lienee kuunnellut Mel C:n tuotantoa runsaasti, kun laulu kuulostaa aivan ex-spaissarilta.
Oon alkup. kirjottajan kans samaa mieltä: biisi on huono ja Katrin laulaminen onnetonta.On musiikkiorvassa vikaa, jos väittää Katrin laulua huonoksi. Käypä kuuntelemassa koko levy ja kommentoi!
- katri fani alusta asti
Ekke kirjoitti:
On musiikkiorvassa vikaa, jos väittää Katrin laulua huonoksi. Käypä kuuntelemassa koko levy ja kommentoi!
nii, kannattaa kuunnella koko levy, mulla on se, ja se on aivan järjettömän hyvä. katrilla on aina ollu enkeliääni ja hyvä lauluääni. jos sanot katrin ääntä huonoks, siinä oot väärässä kun apinan aivo. katri on paras koko idols porukasta. muut saa mennä hittoo:).).
- ihana ja
laulaa suloisesti
- edelliseen
samaa mieltä, kaunis ääni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996033
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804782Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv963035Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p282833Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262095Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191506Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351067Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851028Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125970- 48774