käykää laittamassa jatkamis pyyntö Yöradion jatkamiseksi.http://www.yle.fi/etusivu/palaute.html
PEKKA SAURI LOPETTAA
ADRESSI
81271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Nukkusit säkin yösi niin ei tartteis valvoa ja maksaa sunlääkärilaskuja!!!!
Se on jo ajanut samoissa urissa vuosia. Joutavia löpinöitä. Ohjelma ei enään pura,vaan luo paineita häiriintyvään käyttäytymiseen.
Kyllä niitä surkeita ihmiskohtaloita on jo tarpeksi saanut kuunnella ja Saurin vaikenemista. Silmästä silmään terapiaan vain kaikki avun tarvitsijat ja ohjelma hyllylle.
asiaa,kyllä sille ohjelmalle on kuuntelijansa.ja olenpa merko varma että kuka haukkuu ohjelman pystyyn niin on kuunnellut jonkin verran.ja miten voi vaatia ohjelmaa hyllylle se takia kun se on huono.jokaisella on mielipiteensa.ei sitä ole pakko kuunnella.hyvä ohjelma.
Ai että se on ohjelman syy, jos sinne soittaa ääliöt joilla ei ole muuta tekemistä kuin valvoa yönsä että saavat kieroa tyydytystä pilapuheluistaan ??
Ette varmaankaan tajua, että tuo ohjelma on monille kuitenkin tarpeellinen, ei kaikilla ole uskallusta eikä rahaakaan lähteä henkilökohtaiseen terapiaan. Keikkein eniten minua säälittää juuri nämä ääliöt, jotka ovat vieneet vuosien varrella suuren määrän ohjelma-aikaa niiltä, jotka sitä olisivat kipeimmin tarvinneet.
Saurin yölinja on ollut ennen kaikkea vihreiden ja miehen henkilökohtaista vaalityötä. Ohjelman soittajista suurin osa on ollut vinksahtaneita häirikköjä tai puolijuopuneita pilailijoita. Olisi pitänyt ajat sitten ryhtyä keräämään adressia ohjelman lopettamiseksi.
Yölinja
Nukkuisit yöllä etkä vaan kuntelis radiota!!!!!
Tai kattoisit teeveetä mutta ei yöllä...