Niin sitä pitää.
Jo 180 000 nimeä (klo 0:01) boikotissa
1
142
Vastaukset
- keisari
ÄLY hoi, Lordi on julkkis, ja on itse tuonut kasvonsa julkisuuteen jo vuonna 1999! Tällöin LORDI itse antoi Hesarin toimittajan kuvata itsensä NYT-liitteeseen.
Jos esim. Ville Valo alkaisi nyt yhtäkkiä pitää naamaria, ja sanoisi "Mie toivosin ettei kukaan näyttäisi miun kasvoja, ettei miun elämäntyöni tuhoutuis", niin kuka ottaisi hänet vakavasti? Miten näin epäjohdonmukaista ja tyhmää pyyntöä voisi kukaan noudattaa?
Tai entä jos Harri harkimo alkaisi pitää naamaria ja sanoisi saman? Väitättekö ettei lehdistöllä olisi oikeutta julkistaa tämänkin miehen kasvokuvia jotka on aikaisemmin otettu täydessä yhteisymmärryksessä hänen kanssaan?
Kuinka VITUN typeriä Suomalaiset ovat kun TÄMÄ synnyttää kansanliikkeen? Miettikää nyt vähän, voisiko LORDIKIN (Tuo suuri jumalolentonne) olla hiukan väärässä! Olihan alusta lähtien täysin selvää että viisuvoittajan kasvot tulevat julkisuuteen. Ei kukaan voi Suomessa olla tunnettu muusikko, ja kasvoton. Todella lapsellista nostaa siitä joku meteli!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1125468Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku413665Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖523495Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle933348- 811887
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt341777450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1341667Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.431619Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531326- 161189