Olin seuraamassa mielenosoitusta. Yhteensä 7 eri hippi-ihmistä kävi kahden ja kolmen porukoissa eri aikoihin kääntymässä Seiskan ovella. Kaikki lähtivät samantien pois eikä osoittanut mieltään ollenkaan.
Koko homma on totaalista nettiteinien masinointia samoin kuin huijaus-adressit!
Koko homma on totaalista nettiteinien masinointia samoin kuin huijaus-adressit!
Vastaukset 3
Vanhimmat
Parempihan se onkin näinpäin.
Näitä kiroitteluja aiemminkin seuranneet tietävät, että täällä helposti liioitellaan asioita ja on mahdollista että yksi ihminen kirjoittelee monta kertaa, jopa itselleen vastaillen.
Eihän tuollaisen vauhkoamisen jälkeen kukaan järkevä mene mielenosoitukseen. Järkevä ihminen jättää menemättä paikalle, koska täällä on uhottu vaikka mitä ja homma on mennyt täysin yli.
Floppi saattaapi olla muutenkin koko tämä hehkutus... joku tuhat teiniä siellä täällä ja pari vanhempaa joukossa rämisyttävät rumpuja.