Savon yhtenäistyttämissuunnitelmaan

Suunnitelma Oinosen itsensä ehdokkuudesta.
3137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

myös itse itsensä esittäminen ja valitseminen ehdokkaaksi, ja muodollisesti kokouksella päätettynä? Teitähän on viety kuin litran mittaa!

Hyvin on mennyt persulainen manipulointi läpi, ja tehonnut kuin mummon kaulin.

Äänestä
  • kun piiritoimikuntaankin kuuluu lähinnä seniiliä porukkaa joita pyöritetään kuin pässiä narussa.
    Jos siellä kenttäväki jatkaa nukkumistaan, piru perii koko konkkaronkan.
    Ja mikä hiton naisviha siellä elää?
    Ääliömäistä sakkia! Ei tarvita eduskunnassa tuon tason hönttiä, hierokoot vain toisiaan sen Oinosen opastuksella.

    Äänestä

  • Vain piiritoimistolla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuului alun alkaenkin jo kirjoitti:

Suunnitelma Oinosen itsensä ehdokkuudesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu