Tosi ikävästi teki, ensin jättää ja sitten heti Helin nähden Kirsin kainaloon.
" Mä en rakasta sua enää.." Ihmeellistä rakkautta sellainen joka noin vain loppuu.
Pidin Teresaa ihanana mutta nyt...
Heli ansaitsee jonkun jonka rakkaus ei ole noin häilyvää.Lähteekö Teresa muuten sarjasta pois?
" Mä en rakasta sua enää.." Ihmeellistä rakkautta sellainen joka noin vain loppuu.
Pidin Teresaa ihanana mutta nyt...
Heli ansaitsee jonkun jonka rakkaus ei ole noin häilyvää.Lähteekö Teresa muuten sarjasta pois?
Vastaukset 18
Vanhimmat
Se nyt on ihan sama mitä tuollaisessa tilanteessa sanoo. Molemmille se kuitenkin on tuskan paikka. Tärkeintä on että tekee asian selväksi eikä haahuile kahden rakastetun välimaastossa, niin kuin Heli itse aikanaan teki Saulin ja Teresan kanssa.
Ilmeisesti Teresan näyttelijän, siis Sanna-June Hyden sopimus päättyi ja hänet piti kirjoittaa jotenkin ulos sarjasta. Mutta miksi noin tökerösti?
Olisivat voineet keksiä paremman lopun.
Mikä mahtaa olla Sanna-June Hyden oikea nimi? Suomessa ei nimittäin väestörekisterikeskuksen tilastojen mukaan ole yhtään Sanna-June -nimistä henkilöä, joten se on jonkinlainen taiteilijanimi.
tämä näyttelijä juonsi joskus jotain festaria ja veti itsensä kokonaan alasti ja mies juontaja teki saman.oli karmee näky kun katsoin seiskasta sitä kuvaa.riiput oli navan kohdalla ja miehellä ei kehumista työkaluissa.
Jos hän on virallisesti pelkkä June?
Jotkut ihmiset näyttää paremmalta vaatteet päällä. Tää on sellanen tapaus.
Luin joskus jostain lehdestä, että hän on kansallisuudeltaan englantilainen. Käypä, tätikatsoja, penkomassa brittien väestörekisteriä, niin saadaan asia selville. :-)
Mullon se kuva omalla tietsikalla ja syötävälle se näyttää!!!!!!!!11
Vaikka hän olisi Englannin kansalainen, olisi hänet silti tilastoitu Suomeen, kun asuu täällä. Samoin tilastoidaan esim. Suomessa opiskelevat ulkomaalaiset.
Ehkä en brittiläisiin väestörekkareihin kajoa; lähinnä kun kiinnostavat nämä Suomessa käytetyt ja rekisteröidyt nimet (ihan siis tutkimusmielessä).
Viime vuonna painetun, teatterin tiedotuskeskuksen kustantaman, suomalaisen näyttelijämatrikkelin mukaan hän on SANNA-JUNE Irmeli Hyde. Näyttää esiintyvän teattereissa ja telkkarissa sekä nimellä June Hyde että Sanna-June Hyde.
tietenkin onnellinen loppu olisi ollut parempi kun kumpikin olisi tullut terveeksi mutta hyvä näinkin.
Toivotaan että parantuvat myöhemmin, kumpikin tahoillaan. Ja Kirsille tietty toivotaan samaa.
rikukin tajusi ja oli menossa parantamaan itseään mutta ei käynyt hyvin siinä jutussa.heli ja teresa ei halua myöntää että on erittäin pahasti sairaita ja siksi puollustelee lesbouttaan.
ei oo tosi..TE olette sairaita!!!Menkää hakemaan apua tohon järkyttävään suvaitsemattomuuteenne!Käsittämätöntä että vielä 2000luvulla esiintyy TOLLAISIA "ihmisiä" kuin TE!!!
kaikki sairas pitäisi olla normaalia ku ollaan 2000 luvulla.hakeudu hoitoon ihan oikeasti.
Sun kannattais hakeutua heti hoitoon - ehkä suakin voidaan vielä auttaa.
sellaisia kun haluaa.joku on lesbo,joku on homo,joku tykkää eläimistä,joku kuolleista ja kolmas lapsista mutta onhan sentään 2000luku että mitä ahdasmielisiä oikeen taas liikkeellä.kuulostaako tämä lesbon mielestä hyvältä?kyllä nyt voit uudelleen miettiä sitä hoitoon menemistä kun vastaushan me muut tiedetään että tuo kaikki on todella sairasta vaikka sinä sitä kuinka puollustelisit.
Miksi pitäisi puolustella??? Teet saman virheen, minkä muutkin aivottomat, eli vertaat homoutta rikolliseen toimintaan! Ja millähän perusteella? Et ainakaan lakipykälien turvin!