Olen niiiiiin onnellinen

hormoonilaastari auttoi,ei potuta enää niin paljoo kuin eilen.

lisäksi nukuttaa nyt,taidan mennä maate. Nukkuminen on ihanaa.

Jos joku haluais Suomi-viinaa 8 senttiä vettä voipi ottaa tosta mun näytön vierestä. Mulle ei maistu nyt.

Kiitti hei
1210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tuli tarpeeseen, heti auttoi =) Minä tarjoan seuraavan=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onnettaren suosikki kirjoitti:

hormoonilaastari auttoi,ei potuta enää niin paljoo kuin eilen.

lisäksi nukuttaa nyt,taidan mennä maate. Nukkuminen on ihanaa.

Jos joku haluais Suomi-viinaa 8 senttiä vettä voipi ottaa tosta mun näytön vierestä. Mulle ei maistu nyt.

Kiitti hei

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu