Sopisiko honda civic akaattikotilon terraksi

Sopisikohan vuoden 99 honda civic 1.5 litran koneella akaattikotilon terraksi...se olisi ainakin tilava.
2270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tottakai sopii, kysymys ei voi olla muulta kuin karvanoppa jätkältä...laita sinne koneeseen vielä autostasi ne roikkuvat karvanopat, nyrkkeilyhanskat ja luonnon hajusteeksi ne 100 wunderia ? Ja revi takalasistasi kirkkaan keltainen neotarra kylkeen...ai niin ja popeda soimaan unohtamattakaan teiniviiksiäsi.

Äänestä
  • ....vielä jos sulla on kädet olkapäitä myöten rasvassa, helpottaa käsittelyä. Isän maksamista erikoisvanteista saat kätevät ruoka-astiat, huom.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KOnna kirjoitti:

Sopisikohan vuoden 99 honda civic 1.5 litran koneella akaattikotilon terraksi...se olisi ainakin tilava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu