Onko tämä Suomenkin

3172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

....valitettavasti. Näin tulee käymään ellei pakolais- ja maahanmuuttopolitiikkaa pikaisesti uudisteta. Euroopan liberaalein käytäntö missä roskasakkia, kansainvaeltajia Afrikasta ja Lähi-Idästä ei käännytetä on omiaan ruokkimaan kehitystä.

Äänestä

Kyllä saamme nähdä tuon kaltaista toimintaa hyvinpian merkkejä on jo ollut toiminnasta jo pitkää ja jos eivät riehu hullun lailla jossain ahdistellen alperäistä väkeä niin ammuskelee toisiaan.

http://www.stara.fi/?p=3517

Äänestä

Kyllähän tuota kannattaa odottaa, se on sitä monikulttuuria, ihanaa kannatettavaa månikyldyyriä.

Hyysärit kaivavat omaa hautaansa, idiootit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


"tulevaisuus" kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/uutiset_tulostus.asp?id=1181324&osasto=/STT

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu