Nettiadressissa jo yli 232 000

1134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

suuresti, miksi Suomen media niin innokkaasti uutisoi huijausaddressia, jossa nimet eivät ole koskaan olleet näkyvissä. Minä kävin ensimmäisenä päivänä tuolla "addressissa" ja totesin, että se oli pelkkä laskuri, ei mitään muuta.

Pimeyden voimat huijaavat ja harhauttavat ihmisiä ja tiedotusvälineet ovat kytköksissä näihin pimeyden voimiin, samaa valhetta ja sumutusta suoltavat ihmisille eksyttääkseen heitä.

Suomi on sukeltanut äärimmäiseen pimeyteen, jopa pääministeri näyttää Saatanan merkkiä osoittaakseeen näin kunnioitusta pimeyden voimille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NIMEÄ kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/lordi/200605274584744_lo.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu