Arvostelkaa...

Siispä käykää katsomassa mun kotisivua ja arvostelkaa! ;)

Osoite on:
http://kotisivu.mtv3.fi/oma/caroline.haapanen/
5177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

5-
Olet muuten ennenkin tätä samaa sivua ehdottanut, ja silloinkaan et saanut kovin suopeat arvostelut täällä, oletko kenties masokisti?

Äänestä

Ihan kiva. Paljo tietoo kotiloista ja niitten parittelusta

Äänestä

kattava on kotisivu kotiloista. Jos joskus haluan niinkin mielenkiintoisen ja ennenkaikkee villin elukan itselleni "lemmikiksi" niin ehdottomasti lukisin ensin nämä sivut ja sitten vasta ostaisin kotilon..kotiini.

Äänestä

Tykkäisköhän mun kissat kotiloista? Täytyypä kokkeilla joskus.

Äänestä

Kiitti, kun arvostelitte! ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Caroline kirjoitti:

Siispä käykää katsomassa mun kotisivua ja arvostelkaa! ;)

Osoite on:
http://kotisivu.mtv3.fi/oma/caroline.haapanen/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu