H.A.A.R.P - tuomiopäivän ase!

Jenkeillä on tuomiopäivän ase, jolla sää voidaan valjastaa sodankäyntiin! Taustalla on salaliittojärjestö illuminaatin varustauminen viimeiseen maailmansotaan. Suurin osa teistä sen jo tietääkin, mutta uudet lukijat voivat todeta FAKTAT täältä:
http://cef.arkku.net/artikkelit/main
8793
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Waretin tuota koskevan dokkarin ja koko homma osoittautui hölyn pölyksi. "Ase" on tutkimusväline.

Se on myös niin pienitehoinen että se on yksi hyttysen paska.

Äänestä

Tämä Haarp on Nikola Teslan keksinnön pohjalta kehitelty sääkone. Tuskinpa se kykenee voimakkaita myrskyjä tekemään. Tuotekehitys ei ole ilmeissti edennyt riittävän pitkälle. Kun Tesla monet keksintönsä julkaisi ja USA sai patentit haltuunsa, niin Tesla murhattiin. Samoin kävi Teslan tutulle Schaumbergerille välittömästi hänen julkaistua omat piirustuksensa ja annettua ne viranomaisille.

Nämä tapaukset kertovat omaa karua kieltään siitä, että joitakin tahoja todella kiinnostaa nämä ufojutuilta vaikuttavat sääkoneet ja esim. Tesla-torni, joka lähettää salamoita ehkä sadankin metrin päähän vihollisen joukkojen kukistamiseksi.

Äänestä
  • " Immediately after Tesla's death became known, the Federal Bureau of Investigation instructed the Office of Alien Property to take possession of his papers and property, despite his US citizenship. "

    Tesla kuoli sydänkohtaukseen, mutta hänen patenttinsa vietiin FBI:n toimesta.
    (lähteenä Wikipedia)

    Schaumberger sen sijaan kuoli, kun viranomaiset olivat saaneet paperit hänen keksinnöistään haltuunsa.

    Äänestä

  • näkyy tutkineen veden virtauksia, ihan järkevää hommaa. Tesla oli mitä ilmeisimmin hurmaava höperö - kuolemansäteitä ja viestitystä Marsiin!

    Keinotekoiset salamat ovat aivan normaaleja esimerkiksi hurrikaanitutkimuksessa.

    Äänestä

  • kiitos linkeistä! Varsinkin Teslasta on vielä paljon hupia.

    Äänestä

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Säätiedotus kirjoitti:

Jenkeillä on tuomiopäivän ase, jolla sää voidaan valjastaa sodankäyntiin! Taustalla on salaliittojärjestö illuminaatin varustauminen viimeiseen maailmansotaan. Suurin osa teistä sen jo tietääkin, mutta uudet lukijat voivat todeta FAKTAT täältä:
http://cef.arkku.net/artikkelit/main

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu