Näin viime diilin jaksosta vain puolituntia alusta. Niin kysyisin kumpi joukkueista voitti? Minkälaisia ne mainokset oli? Kuka erotettiin? Mitä mieltä Magnan homomainoksesta oli mieltä Trump ja se yhtiö joka sen mainoksen halus?
Diilin viime jakso?
30 min. man
3393
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
jo ennen alkua.
Trump ja se toinen mies ei pitänyt kummastakaan mainoksesta. Siis kumpikaan joukkue ei voittanut ja molemmista joukkueista valittiin kolme potkujen uhan alle. Potkut sai lopulta net worthin kristen (olikohan se ton niminen..) eli hän, joka toimi johtajana. Syyä huono johtamistaito ja joukkueen epäyhtenäisyys. Niin ja Trump ei siis todellakaan pitänyt homomainoksesta..
Aika typerää Trumpilta tehdä tuollaisia oikkuja, vaikka juuri viimeistä edellisessä jaksossa painoitti sääntöjen tärkeyttä, kun se outo kitaramies valitsi sen immuniteetin omaavan laiskimuksen johtoryhmän tuomiolle. Donaldilla on selvästi pieni Messias-kompleksi -ja homofobia. Tuskin se homomainos niin kamala oli. Oli kuitenkin ilo kuulla, että Net worthistä tippu yks akka vähemmäs, sillä se joukkue on todella ärsyttävä.