- kysyy varmaan oman kirkkonsa johtajalta paavi Benediktukselta ensin tämän kantaa.
Soini ei uskalla puhua
kuin Hautala
7287
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
touhut, kun tämä peitteli pedofiilipappien tekosia ja antoi näille mahdollisuuden peittelyillään jatkaa lasten hyväksikäyttöä. Nykypaavi kävi rienaamassa juuri keskistyleireillä kuolleita - hänähän oli itse aktiivinatsi. Kai Soini tämänkin hyväksyy; muussa tapauksessahan olisi eronnut jo aikapäiviä sitten pedofiili-natsi-kirkosta.
kuin katsoo olevan tarpeen uusiakseen 4 vuoden pestinsä yli 5000 euron kk-palkkiolla ja eläke-eduilla. Soini kusee niin härskisti tyhmää talonpoikaisvennamoista silmään, että alta pois. Sikäli ihan hyvä että vennamoiset saavat ureaa silmilleen - sen ovat todellakin ansainneet. Mutta se minua korpeaa, että IHRA-SOINI korjaa potin! PERKELE!
KÄY HYVÄ IHIMINEN LÄÄKÄRIS TAI PYYDÄ JOLTAKI NEUVOA MITÄ SINUN PITÄISI TEHDÄ ETYÄ TAUTISI PARANEE
Kyllä on surullista, että joku voi pilata loppuelämänsä tuolla tavalla. On varma, että kirjoittaja jää kiinni. Sen jälkeen häneltä on vitsit vähissä.
Onpa ikävää tuottaa sinulle pettymys: me ei olla V-Venäjällä!
tuolla, että tuo sosialisti II pilaa loppuelämänsä jaj ää kiinni? ja että sitten on vitsit vähissä. Mikä tuossa on tarkoitus?
Aiotko sinä tehdä jotain, joku muu tehdä jotain, vai mistä on kyse? Joka tapauksessa erittäin NAURETTAVA "surullisuuden" ilmaisu.
Hautala harhauttaa kansaa.
Miksi ei puhu EU:n valtiokaappauksesta/
perustuslaki?
Seppäsen teettämän gallupin mukaan
enemmistö vastustaa perustuslakia ja suomen perustuslain mitätöintiä , mitä se käytännössä
merkitsee...
Mutta Hautala onkin liittovaltion ja EU: n kova kannattaja kuten Tarja Gronberg.
Kansalaiset lukekaa monipuolisesti ja ajatelkaa
omilla ei median aivoilla.
Ne laulaa kansainvälistä...
Mutta rahat sataa kansainvälisen suurpääoman laariin..
Kansaa petetään sanoi legendaarinen Veikko Vennamo