2.6.06. Ruoholahti k-sittari

Sinä nuori mies n. 180 cm tai enemmän.Taisi olla enemmän omaa kuvittelua vai tulitko kaupassa perässäni? Tai sitten meillä oli vain samanlaiset ostokset!!! Jäit mieleeni
1377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moikka. Kovasti mietin,että olenko se minä.Olin perjantaina todellakin ruoholahden kauppakeskuksessa käymässä. Tosin en ihan varma ole,tarkoitatko minua.Mitä minulla päällä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö etsii kirjoitti:

Sinä nuori mies n. 180 cm tai enemmän.Taisi olla enemmän omaa kuvittelua vai tulitko kaupassa perässäni? Tai sitten meillä oli vain samanlaiset ostokset!!! Jäit mieleeni

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu