Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naisen tuntemus

kertokaa miltä teistä naiset tuntuu kun mies nuolee alapäätä. Naiseni pitää sitä likaisena eikä anna nuolla.Hän itse kyllä imee kalua mutta siinä kaikki. 69 olis kiva kokeilla, mutta mikä neuvoksi?
62301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Omasta mielestäni se ei ole lainkaan likaista,vaan erittäin mukavaa :) onhan se hassua pitää suuseksiä mieheltä naiselle likaisena jos toisinpäin se ei olisi likaista. Mikä siitä tekee likaista?

Äänestä

Kerran olen törmännyt yhteen tyttöön, joka kanssa jostain syystä vierasti alapään nuolemista, ja halusi hoidon sormilla (olen siis kanssa kauniimman sukupuolen edustaja). En tiedä mikä ajatuksessa mättää, kai jonkinlainen pelko että toinen pitäisikin inhottavana. Tiedä häntä.

Mutta... mene kultasi luo suihkussa, suukottele ja siirry pikkuhiljaa alas, sillälailla minä pääsin maistelemaan hunajaa, ja parin kerran jälkeen sängyssä myös. Kehut vain kovasti nuoleskellessa, ja teet hyvää työtä alhaalla niin takuulla toimii pian sängyssäkin!

Äänestä

En tiedä ihanampaa kun että mua nuollaan, sitä ei voi sanoin kuvailla minkälaisen tyydytyksen siitä saa.

Äänestä
  • Nuoleminen aivan mahtavaa.Tekisin toisen puolesta mitävaan jos homma toimisi puolin ja toisin.Suhteessani tää ei toimi ja se on harmillista.

    Äänestä

älä mene heti"paikan päälle"vaan aloita nuoleminen vaikka navasta.Siitä sitten hitaasti alaspäin ja kiusaat niin kauan,että nainen kerjää jo nuolemista"sieltä".Ja kun nuolet älä nuole kielen kärjellä vaan leveästi koko kielellä,niinkuin nuolet jäätelötötteröä.Ei kukaan voi olla pitämättä!

Äänestä

mies osaa hommansa. Tosin on vaikea sanoa mistä naisesi pitää. Ole hellä ja vielä hellempi niin heruu uskoisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kielimies kirjoitti:

kertokaa miltä teistä naiset tuntuu kun mies nuolee alapäätä. Naiseni pitää sitä likaisena eikä anna nuolla.Hän itse kyllä imee kalua mutta siinä kaikki. 69 olis kiva kokeilla, mutta mikä neuvoksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu