Room 1:18"Jumalan viha ilmestyy taivaasta ja kohdistuu kaikkeen jumalattomuuteen ja vääryyteen jota ihmiset tekevät pitäessään totuutta vääryyden vallassa"
Huom.tuossa sanotaan kaikkeen.Ei tarkoita että vain joihinkin rikollisiin ja sikamaisiin poliitikkoihin.
Katsokaas unionistit totuus on meidän Eu-vastustajien puolella, ja kun meidän puolella on totuus meidän puolella tässä asiassa on maailman korkein mahti että ei auta vaikka unionisteilla on puolellaan media ja enemmän rahaa.
Vai että EU voittamaton
2
186
Vastaukset
- Unionisti
EU on maanpäällinen paratiisi. Siis taivaallista edeltävä olotila.
- tuollaisia
Eurooppa on tällä hetkellä maailmassa ainoa rauhaa rakentava taho! Ainoa joka pystyy välittämään keskusteluja kukkoilevien osapuolten välillä, kuten esim. USA ja arabit, Iran. Ilman EU:ta Euroopan valtioilla ei olisi mitään sananvaltaa, mutta yhdessä ne ovat tarpeeksi voimakkaita vaikuttamaan paremman maailman puolesta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1393720Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville583329Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.122724Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1152294- 1711946
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa311416Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka301376- 541182
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih16973Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois110953