Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

KELLY CLARKSON-gallup

haluatko nussia Kelly Clarkson'ia perseeseen?
-kyllä
-en
-en osaa päättää
-en tiedä kuka Kelly Clarkson on
-ilman muuta
51665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kyllä, ilman muuta haluan nussiä häntä perseeseen. En tiedä kuitenkaan kuka hän on.

Äänestä

nussia kellyä pyllyyn,porata karstat sen diiva nartun perseestä ja hokea että oot mun idoli..aah..

Äänestä

joku Korkeasaaren apina?

Äänestä

Vastaan "laajasti".

-En
-En tiedä kuka hän on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RAUTA-atrain kirjoitti:

haluatko nussia Kelly Clarkson'ia perseeseen?
-kyllä
-en
-en osaa päättää
-en tiedä kuka Kelly Clarkson on
-ilman muuta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu