Lisää tai poista sovellus -appletti lakkasi toimimasta. Muuten se on oma entinen itsensä, mutta ohjelmien nimien vieressä olevien muuta- ja poistapainikkeiden tekstit jäävät värittömiksi eivätkä ne reagoi hireen millään tavalla.
Yritin jo etsiä apua Googlella, mutta tällä kertaa siitä ei ollut mitään apua. En kai osannut keksiä oikeita hakusanoja.
w2k pro vittuilee taas
5
567
Vastaukset
- asiantuntija näissä asioissa
Miks käytät jotain 90-luvulla julkastua käyttöjärjestelmäversiota?? Ethän sä linuxistakaan laittais koneeseen jotain kahdeksan vuotta vanhaa distroa? Vaiha siihen koneeseen Windows XP Professional ja SP2 kaikki päivitykset niin toimii ku junan vessa ja lisäksi ei syö resursseja sen enempää kuin W2K kunhan vähän säädät niitä "edistyneempiä" säätöjä Oma tietokone-kuvakkeen takaa.
- niksa
Ei tietokoneen käyttöjärjestelmää (ainakaan windowsia) noin vain vaihdeta se pitää ensin ostaa... nii tai sitte ladata jostain, mutta siitä ei puhuta
- virustutka
asennettuna
- tuleva linuxisti
Olen oppinut pärjäämään ilman taustalla pyöriviä turvaohjelmia. Silloin tällöin ajan Ad-Awaren, Spybotin, Ewidon, a-squaredin, Dr Webin ilmaisen synsteemin tai Microworldin eScanin. Muita en ole tällä asennuksella edes kokeillut.
- No pirat Windows!!.
tuleva linuxisti kirjoitti:
Olen oppinut pärjäämään ilman taustalla pyöriviä turvaohjelmia. Silloin tällöin ajan Ad-Awaren, Spybotin, Ewidon, a-squaredin, Dr Webin ilmaisen synsteemin tai Microworldin eScanin. Muita en ole tällä asennuksella edes kokeillut.
imuttamalla netistä,MUTTA se ei ole laillista ja toiseksi kaikkia päivityksiä et silloin voi asentaa,jotka olisivat kuitenkin tärkeitä!!.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 925298
- 564141
- 252239
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s282078Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161815- 151474
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹321293Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗201076T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest431001- 211000