Al-Qaida -johtaja tapettu Irakissa

"Al-Qaida -johtaja tapettu Irakissa"
Miksi piti tappaa, eikö summittainen pommitus ole turhan raakaa. Vangitseminen ja tuomarin eteen. Amerikkalaiset siat tappavat summittaisesti ketä sattuu.
http://www.mtv3.fi/uutiset/
3239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

surunvalittelukirja avoinna kaikille sureville!

suruterveisin moonman.

Äänestä

Hyvä USA ! Yksi pääroistoista eliminoitu ja mikä muu maa kuin Amerikka vastaa meidän kaikkien oikeuksista ? Ei kukaan joten koita sinäkin idiootti tajuta edes jotain .

Äänestä

"eikö summittainen pommitus ole turhan raakaa."

Komea täsmäpommitushan tuo oli. Toista kuin "vastarintamiesten" SUMMITTAINEN siviilien pommitus, jota tapahtuu JOKA PÄIVÄ.

Hyvä USA!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


USA=siat kirjoitti:

"Al-Qaida -johtaja tapettu Irakissa"
Miksi piti tappaa, eikö summittainen pommitus ole turhan raakaa. Vangitseminen ja tuomarin eteen. Amerikkalaiset siat tappavat summittaisesti ketä sattuu.
http://www.mtv3.fi/uutiset/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu