Keskusteltaisiinko välillä jostain muusta kuin hesan koplasta? Tällä palstalla ei asiakeskustelu enää onnistu, kun kaiken maailman "SOSIALISTIT" yms. kummajaiset härvelävät ja provosoivat koko ajan. Lapsellista toimintaa.
ASIAKESKUSTELUA KIITOS
suomalainen
8291
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
asiallista keskustelua. Jos joku aloittaa jonkun hyvän ketjun, niin johan on joku suhonen tai sameli lässyttämässä omiaan ja katkeruuksiaan purkamassa. Tuossa infernaalisessa kiihkossaan oleva SOSIALISTIKIN keskustelee enemmän, kuin nämä katkeruuden ruumiillistumat.
Pitääkin joskus ihmetellä, että kun kirjoitukset noin kovasti ottaa sieluun, niin miksi suotta tulla palstalle kitisemään ja ihmisiä mollaamaan. Heistä itsestään, kun ei kuitenkaan löydy mitään esitettävää, kuin että tunnustautuvat vennamon haamun vartijoiksi.
Kopla sinänsä tuntuu olevan tyhjentymätön kaivo josta voi ammentaa ;D juttua jatkuvasti. Sinänsä ihan ok. kun nekin jutut pidettäisiin järjellisinä, mutta sekään ei ole koplasta itsestään kiinni.
Kaikki on Koplasta kiinni, eikä mikään ole. Kopla on virtuaali kopla, muualla ei tekohengityskään auta. Kopla koplaa koplaajaa koplaamaan koplan kootut konnuudet kopluumuseoon, sanoo diplomikoplaaja Juha Kaukontalo.
mutta kopla ei koplaa koplaajaa koplaamaan,sillä kopla koplaa konnat kuriin ja lopettaa turhat konnankoukut. Siksi koplaa ei suosisa muutoin kuin koplaa kohdistuvissa koplaus yrityksissä, joista kelpo kopla selviää keino koplaajan kynsistä.
Jotakin korvien välissä.Siitä kiitos vennamolaisuuden.
liian hankalaksi. Sitä se vennamolaisuus teettää. Kannattais kurkkia kehityksen perään siellä maakunnissakin. Sais sinne korvienväliin ihan oikeastikin jotain.
Vielä jotakin inhimillistäkin.
....
Jäljellä vielä tervettä järkeä.