Mulla on sellanen ongelma, että olen ehdottanut vaikka kuinka monta kertaa miehelleni,että otettaisiin pari naista mukaan leikkeihimme tai yksi mies ja 1 nainen, mutta hän sanoo ettei kiinnosta... missä vika?? pitääkö vaihtaa miestä että saan fantasiani tyydytettyä!?? En kuitenkaan haluaisi pettää miestäni, ainakaan vielä... kohta niin on tehtävä jos hän ei suostu!! Miten voisin suostutella?? Auttakaa ja antakaa neuvoja!!
Miksi miestä ei kiinnosta neljästään!!??
nelin aina kaunihimpi...
51540
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
no onpas sulla kumma mies!! jos mulle mun muija ehdottais tommosta,niin mä juoksisin saman tien housut kintuissa makuuhuoneeseen ja huutaisin et NAISET TÄNNE!! jos se ei koht suostu,ni mä annan mun puhelinnumeron ni varmana suostun!! Yritä nyt vielä sit suostutella...pyydät ensin vaik yhden naisen mukaan... yllätät sen vaan joskus..sidot silmät ja pyyät jonku toisen naisen sitä nuolemaan ym.. sit tuutki itte mukaan ni kyllä yllättyy!!
Jos minä olisin sun mies niin suostuisin kiljuen, ainakin 3N M. Olen yrittänyt Ehdotella samaa vaimolleni, mutta ei tuu mitään, ei sitten yhtään mitään. Miksei minun vaimo voi olla mieleltään kuin sinä?
Voisin väittää miestäsi epänormaaliksi! Voisiko olla että miehesi luulee että yrität jujuttaa häntä, eli jos hän vastaisikin kyllä, niin hän pelkää että haukkuisit hänen pukiksi ja suuttuisit. Muuten en voi ymmärtää miestäsi. Hän ei ole normaali...
Olisiko sinulla mitään hyvää konstia miten minä saisin vaimoni kiinnostumaan asiasta...?
Ensinnäkin, kaikkia fantasioita ei ehkä kannata lähteä suin päin toteuttamaan.
Voi tosiaan olla että miehesi ei uskalla vastata myötävästi, kun ei ole varma että oletko tosissasi. Miksi haluat mukaan toisia naisia, etkä miehiä? Ehkä miehesi ei halua jakaa sinua muiden kanssa, aika luonnollinen reaktio.
Minullekkin on kerran tuota ehdotettu ja ensimmäinen reaktio oli että "tämä on testi" ja refleksin omainen vastaus oli "ei kiinnosta".
täällä teille ainakin halukas ja kuuma mies..on se kumma kun mies ei halua..sillä on varmaan jotain traumoja lapsuudesta..ja kahesta nakista..ja lightista..who knows???
miksi te ees ootte jonkun kanssa, jos haluatte jotain ryhmäjuttuja? miettikää vähän. ei mitään ideaa.