Kuulkaas "profeetat"

Sovitaanko niin että pysytte näillä palstoilla,ettekä lähetä sekavia viestejänne mm.kaupungit osioon.Noi teidän jutut ei edes mitenkään liity mihinkään kaupunkiin.Ei ne jaksa enää edes naurattaa.Joten eiköhän panna nyt juttu kerrasta poikki!?
8917
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

potilaat on päästetty irti. Yhteiskunta antaa meille hommia, kestämme kyllä...nippa nappa.

Äänestä

Ei sovita yhtään mitään vaan sinun kirjoituksesi ei kuulu mihinkään! Kerro nimesi hölmöläinen!
NYT RIITTÄÄ!

Veijonen kun on syntynyt nääs ja asuu mie
ja on vielä Oulun profetiankin jatkaja niin
Helsingissäkin nähdään!

http://wwnet.fi/users/veijone

Kyllä asia on niin, että meitä EI SEURAUMUKSITTTA
VAINOTA MISSÄÄN vaan sinä saat tuomiosi heti huomenna!

Äänestä
  • Kauheaa sokellusta, mutta kerrankin tarpeeksi lyhyesti!

    Äänestä

  • antanut valtuudet jaella tuomioita?Niin..se tuomiokin on jo myöhässä.

    Äänestä

  • No kyllä on sekopäisiä ihmisiä liikkeellä. Eikö tollasia veijosia voisi sulkea yhteiskunnan ulkopuolelle? Lähettää vaikka autiolle saarelle paasaamaan ja uhkailemaan.

    Sekopää Veijonen ei ole koskaan tiennyt etukäteen yhtäkään tulevaisuuden tapahtumaa. Eikä kyllä kukaan muukaan. Eikä tule tietämään.

    Veijonen on vieläpä niin tyhmä, että ennustaa menneitä tapahtumia ja etsii niille vaikka minkälaisia linkkejä itse ihan omalla logiikallaan tulkitsemasta raamatusta.

    Että joku voikin olla noin sekopäinen.

    Äänestä

  • Mikäs mies se täällä toisille tuomioita jakelee? Jututkin vaikuttavat aivan Konsta Pylkkäsen päähän pistoilta ;)

    Äänestä

Totuus eroittaa valhettelijat ja tekopyhät sekä epäjumalan palvelijat

Äänestä
  • totuuden?!Kerro nyt sitten miten sen erottaa vääristelystä?.Kun kerran tunnut asian jotenkin tietäväsi..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


nyt riittää kirjoitti:

Sovitaanko niin että pysytte näillä palstoilla,ettekä lähetä sekavia viestejänne mm.kaupungit osioon.Noi teidän jutut ei edes mitenkään liity mihinkään kaupunkiin.Ei ne jaksa enää edes naurattaa.Joten eiköhän panna nyt juttu kerrasta poikki!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu