Tuli juotua kolme iltaa putkeen, ja meni aivan tuhottomasti juomaa ja kymmenisen askia smarttia, nyt tuntuu kuin keuhkot olisi kasassa, ei saa happea. Sitten on vielä kurkkukipu ja flunssa iskenyt, tässä on aivan helvetin porteilla olon tunne. Mikä ihme auttaa, auttakaa nyt joku. Tuntuu voimattomalta, kauhealta. Otin päiväunet, mutta olo vaan tuli hikisen kauheaksi, hengitin höyryä ja otin kuuman kylvyn mutta olo ei auta, olen epätoivoinen, ei ole ennen iskenyt juuri mitään krapulaa. Luulen et tuo röökin poltto on syypää, en haista tai maista juuri mitään, otetaanb siis varovasti kuppia.
Keuhkot kasassa :/
huono on olo
2
1463
Vastaukset
- päivää
ja taas tekee mieli juoda ja polttaa niin pirusti.
hauskuudesta saa väli aina maksaa.- .................
Kyllä sä maksat siitä joka minuutti, ja korko kasvaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352106
- 841283
- 561238
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...321152- 601129
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39854Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121729- 26674
Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55555Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi19527