SIis toi Purppuravyöhyke on just NIIN ÄIJJÄ leffa kun voi vaan olla, lol oikein nauruksi pistää eihän tota voi tosisaan katsoa kukaan urpokaan )
Purppuravyöhyke hahaa kunnon äijäilyä
5
402
Vastaukset
- napapaljaana
kolmas kerta kun aloin katsoa ja nyt katsoin väkisin loppuun. oli kyllä koettelemus niin sontaa oli koko lehva. kyllä DAS BOOT U96 on neron taidon näyte tuohon verrattuna,paras sotakuva.
- cage
Mä olen tyttö ja mä melkeen pidin tosta. Ei se siis todellakaan mikään mukaansa tempaava ole, mutta kaikkihan pitää sankari elokuvista.
Ei ole U96:sta voittanutta. Sukellusveneleffat taitavat olla vaikea laji. Amerikkalaisilla homma kusee siinä, että niiden on ihan pakko tehdä jotain sankarirainaa.
- jenkit pois USASTA
amerikkalaiset haluaa katsoa vaan AMERIKKALAISIA SANKAREITA ja rahan takia elokuvia tehdään vai kuvitteleeko joku että hollywood haluaa antaa maailmalle laatu kuvia,ei vaan se ratkaisee että saadaan mahdollisimman monta jenkkikatsojaa. siksi meitä muitten maiden kansalaisia jurppii kun joudutaan katsomaan jenkkipaskaa.
- Anonyymi
Das boot parempi ja inhimillisempi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1031625
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1251424En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k821260- 621153
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101028Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.111999Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall213799Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57763- 122733
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20698