virkkala

virkkala mieli piteitä siitä asuin alueesta ja onko turvalinen eli aiheutaako nuoriso häiriötä
ja onko virkkalassa paljon alkoholisteja mieli pitetiä
31094
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kirjoitusasusi perusteella voin olla melko varma että sovit Virkkalaan erittäinkin hyvin.

Äänestä
  • mielestäni virkkala on oikein mukava paikka asua.. vehreä ja vihreä.. peruspalvelut löytyy.. mukavia lenkki maastoja.. kerrostaloalueista en osaa sanoa mitään, paitsi ainakin järnefeltin koulun läheisyydessä näyttäisi mukavia rauhallisen oloisia taloja olevan, mutta ilmeisesti poliisikuja ja lähdehaantie eivät niin "mukavia" paikkoja ole - yleensäkin paikat, joissa kaupungin vuokrataloja, eivät ole välttis niin miellyttäviä asua.. kyllä niitä juoppoja kai jokaisessa yhteiskunta luokassa löytyy.

    Äänestä

  • - samaa mieltä: kirjoituksesi tason mukaan Virkkala passar sinä kuin suutarin sormi sian pyllyyn. Huva ajaa busilla Vappula kautta, bra vägen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lohjan city kirjoitti:

virkkala mieli piteitä siitä asuin alueesta ja onko turvalinen eli aiheutaako nuoriso häiriötä
ja onko virkkalassa paljon alkoholisteja mieli pitetiä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu