PASKA IRAN HÄVISI!!!

Meksiko)))))!!!
3266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

idiootti!

Äänestä

Moukka mikä moukka. Iranin peliesitys oli odotettuun tasoon nähden erinomainen. Iran antoi Meksikolle hienon vastuksen, ja uskallan väittää että matsi oli päivän mielenkiintoisin. Vaikka itseäni inhottaa USA:n hallinnon massamurhapolitiikka, en silti suostu viemään politiikkaa jalkapallokentälle; se olisi liian suuri voitto sodanlietsojille. Toivon USA:n joukkueelle samalla tavoin menestystä kuin toivon Iranillekin; molemmathan ovat selvästi huippumaiden takana ja molemmissa maissa jalkapallokulttuuri kaipaa piristystä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä kirjoitti:

Meksiko)))))!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu