Haetaanko Iraniin ihmiskilpiä?

Minä olisin halukas matkustamaan Iraniin, pääsisi katsomaan vähän maailmaa.
3152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomen armeijassa ja vähintään 10v kokemus turva-alalta sinulla on mahdollisuuksia toteuttaa toiveesi ja päästä tykin ruuaksi.

Äänestä

Minä olin irakissa kilpenä mutta ei ne minusta välittänyt ja pääsinkin juuri ja juuri livahtamaan pommien alta suomeen. Nyttemin viljelen sokerijuurikasta närpiössä.

Äänestä

Nyt olisi tilaisuus lähettää kaikki sivarit
tykinruuaksi . Joten onnea matkaan,osaathan
sinä sinne omin-neuvoinkin vai pitäisikö saat-
taja olla taitaa vatsa oireilla jo ajatuksesta
missä äitylin jääkaapinovi häipyisi näkyvistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Veijo kirjoitti:

Minä olisin halukas matkustamaan Iraniin, pääsisi katsomaan vähän maailmaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu