HIILIVIRTA

Miksi poliisi ei saa Makasiinien tuhopolttoa sselvitetyksi?
Taustalla salaliitto, luulen. 911-heput voisivat alkaa tutkia.
Ajatelkaa nyt, Musiikkitalon johtajaksi nimitettiin tänään Helenan HIILIvirta.
Mitä palosta jää?
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pahinta on se, että tämä hiilivrtakin on tanakka demari. Demarit ovat viimeaikoina tulipalokiireellä nimittäneet puolueen orjia kaikenlaisiin tulenarkoihin virkoihin. Saapa nähdä milloin käry käy.

Äänestä
  • Olen inhonnut aina tuota Hiilivirtaa, mutta että demari sekin: nyt suorastaan vihaan sitä. Vastenmielinen lehmä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


skeptius kirjoitti:

Miksi poliisi ei saa Makasiinien tuhopolttoa sselvitetyksi?
Taustalla salaliitto, luulen. 911-heput voisivat alkaa tutkia.
Ajatelkaa nyt, Musiikkitalon johtajaksi nimitettiin tänään Helenan HIILIvirta.
Mitä palosta jää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu