Mistä julisteita?

Tietääkö kukaan, mistä netistä sais elokuvien julisteita tilattua? Jossain Makuuneissa ym. nyt välillä on niitä jaossa/myynnissä mutta harvoin sieltä mitään hyvää löytää.. Mulla ois pari tiettyä julistetta mitkä haluisin eikä niitä tunnu löytyvän mistään. Kiitos jos joku viittis auttaa!
1146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

makuuneist juu. jos niil o seinäl joku minkä haluu, ni pyytää et pistää varaukseen, kun ottavat pois.

mut jos jotaa vanhempii etit, ni esim. elokuva-aitta myy julistei http://www.trashvideo.org/aitta/frameset.htm

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua.. kirjoitti:

Tietääkö kukaan, mistä netistä sais elokuvien julisteita tilattua? Jossain Makuuneissa ym. nyt välillä on niitä jaossa/myynnissä mutta harvoin sieltä mitään hyvää löytää.. Mulla ois pari tiettyä julistetta mitkä haluisin eikä niitä tunnu löytyvän mistään. Kiitos jos joku viittis auttaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu