Egonistiketjun jätän väliin. oleko?

Juu, ei kiinnosta. Olenko epäsosiaalinen? En enään jaksa lukea.
4129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En viitsi edes avata ihmisen ketjutusta joka saa siitä vielä palkankin!

Toimii todennäköisestä SAK/SDP piikkiin!

Äänestä

..ellet lue tarkkaan ekovisti-jounin ja c.c.- inkerinmummelin vaivalla kyhättyjä hengentuotteita!

Äänestä
  • huh, huh.

    Äänestä

  • perstveristi kirjoitti:

    huh, huh.

    Ovat omassa sairaudessaan jo niin pitkällä etteivät voi olla sekoittamatta asiallista keskustelua?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


perstveristi kirjoitti:

Juu, ei kiinnosta. Olenko epäsosiaalinen? En enään jaksa lukea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu