Missä asennossa saa helpoiten sisään, kun naisella on tiukka ja hän on neitsyt..
Helpoiten sisään...
Zepe
33927
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hyväile ensin kielellä ja sormilla pitkään (siis ei pari minuuttia, vaan vähintään puoli tuntia!). Monen orgasmin jälkeen on emätin rennompi ja sisäänmeno onnistuu. Lähetyssaarnaaja on hyvä tässäkin ;)
Kiitos vastauksestasi! Puoli tuntia.. huhhuh. No täytyy kokeilla =) Olen kyllä että se onnistuu ennemmin tai myöhemmin mutta on vaan ollu vähän vaikeuksia..
ku oot lämpänny ensin kunnolla, ja kun mimmi on messissä ihan täysillä sekä oot varma, et te molemmat VARMASTI haluutte edetä hommassa, niin lähetyssaarnaajassa paras, ekalla kerralla erittäin hitaasti ja varovasti!!!!
omakohtaset kokemukset muistaen, joillain menee ainaki parikyt kertaa, ennen ku pystyy nauttimaan kunnolla...