siskoni on noita on ihan paska ohjelma.
paska
5
381
Vastaukset
- Phoebe
Siis millä perusteella siskoni on noita on ihan paska ohjelma??!! Se on todella mahtava! Teen susta kohta ilmotuksen.
- kis mai ääs
Oletko kuullut sananvapaudesta? Hmm.. ihmisillä on eri mielipiteitä. ''Teen susta kohta ilmotuksen'' voi jumalauta, jos joku ei tykkää ''siskoni on noita'' ohjelmasta, ni se on sen mielipide. Jos stna mää tykkään hevi musiikista ni varmana raivoon jos sä et sit tykkää saatana. Tuo edellinen oli vain esimerkki, mutta koita nyt ihminen tajuta että mielipide on mielipide. Fakta juttu. Eli neiti Phoebe pitää sen turpansa kii ja kuuntelee toisten mielipiteet ja kunnioittaa niitä.
- sitä
ole pakko katsoa. Vai oletko masokisti?
- tuon
viestin ihan tahallaan. tykkään oikeesti siskoni on noidasta ihan hirveesti
- kis mai ääs
M-I-E-L-I-P-I-D-E.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-185928Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite855542- 1253554
Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin963543- 1211301
- 571247
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301172- 38979
- 45963
- 26929