Alakerran nainen ruukkukasvin kera...

Hei sinä yleensä niin iloinen nainen jolle tänään avasin oven ja tervehdin, otapa reippaasti yhteyttä.
Piristäisin mielelläni sinun arkeasi monenlaisilla kotkotuksilla... =))
Kukkasikin kuolee jos olet sille hapan.....
1787
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vanha ukko,joka kuuntelee tarkkaan mitä teen. Hölmö tulee parvekkeelleen jos kuulee minun olevan,siis hölmö,hölmö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä joka avasin sinulle oven kirjoitti:

Hei sinä yleensä niin iloinen nainen jolle tänään avasin oven ja tervehdin, otapa reippaasti yhteyttä.
Piristäisin mielelläni sinun arkeasi monenlaisilla kotkotuksilla... =))
Kukkasikin kuolee jos olet sille hapan.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu