Lähdin Ylöjärveltä

Lähdin Ylöjärveltä -80. Miten sen Metyn on käyny, oli siellä töissä?
2774
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos tarkoitat vuorentaustan metyä niin aika huonossa kunnossa se nykyään on. Jotain toimintaa siellä kuitenkin on ettei ihan tyhjillään ole. Suosittelen tulemaan katsomaan.

Äänestä
  • Olin kyllä myös vuorentaustan Metyssä, mutta tarkoitan sitä joka muutti sieltä Ylöjärven puolelle, oliskohan siitä tietoa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kake kirjoitti:

Lähdin Ylöjärveltä -80. Miten sen Metyn on käyny, oli siellä töissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu