Silja Europa 22.6.2006-23.6.2006!!

N. 16-17 poika/pojat:) jotka olitte Silja Europalla kyseisenä aikana, teihin ihastui kovin pari tyttöä
5856
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuntomerkit: Kyseinen poika oli aika pitkä, hiukset tumman ruskeat ja keskipitkät,kihartuvat, päässä oli harmaanvihreä lippis. Oranssi t-paita ja sen päällä harmaa huppariliivi ja farkut. Toisella kaverilla oli punanen college ja melkein mustat hiukset (kaverilla oli luultavasti pikkuveli mukana). Seurueessa oli vielä yksi poika joka oli ehkä vähän nuorempi: Keltapunanen t-paita ja lippis.. Pojat viihtyivät pelikoneella :D. No niin, nyt on kuvattu ja jos jollaki on pienintäki vihiä niin oisin kyllä erityisen kiitollinen. Kyllä kyseiset pojat tietää varmasti kuka etsii jos saa tietää:).

Äänestä
  • Elikkä tämä sitte kyseiselle pojalle jos tunnistat lohkaisusi pelikoneen äärellä kaverilles: "jos tuplaat oikein saat..." ;), painu mieleen

    Äänestä

Pyydä matkustajaluettolo, siltä ajalta jolloin näit heidät, sieltähän heijän tiedot selvii!

Äänestä
  • Mistä saan pyydettyä sen luettelon?

    Äänestä

  • diamond90 kirjoitti:

    Mistä saan pyydettyä sen luettelon?

    Sinäkin jätit tänne ilmoituksen :)
    mäki jätin :)) odotellaan vain

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Diamond90 kirjoitti:

N. 16-17 poika/pojat:) jotka olitte Silja Europalla kyseisenä aikana, teihin ihastui kovin pari tyttöä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu