seurasaaressa eilen

Tumma tyttö n. 30 v. mustassa villapaidassa Seurasaaren kallioilla kokkoja katsomassa eilen, olit vaaleatakkisen kaverin kanssa. Vaihdettiin katseita. Kiinnostuin sinusta, entä sinä ? Vielä vapaa mies :)
7724
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kuulehan "Pitkäjussi". Jatka sinä vain omia latujasi!

Äänestä
  • ei ei en tarkoittanut sinua siinä sivummalla, olevaa suohirviötä.

    Äänestä

Sulla on kuitenkin sp-tauti. Kyllä minä tuollaiset tautisäkit tunnistan heti. Turha mulkoilla senkin ukkomies. Ja vaimo, joka taas oli raskaana, oli kakaroittenne kanssa kulmilla perheellisten jussia viettämässä bona fide. Häpeä senkin rontti!

Äänestä

...hieman tarkemmin tätä villapaita neitiä... olikohan se nyt musta? :)

Äänestä
  • ...Hieman tarkemmin muisteltuna villapaidan-takin väri voipi olla tummansininenkin. Tyttö oli joka tapuksessa tumma, nätti ja kiinnostava. Lörpötintä en maistellut, värit pitäis muistaa ja nähdäkin silloin oikein :)

    Äänestä

  • pitkä mies kirjoitti:

    ...Hieman tarkemmin muisteltuna villapaidan-takin väri voipi olla tummansininenkin. Tyttö oli joka tapuksessa tumma, nätti ja kiinnostava. Lörpötintä en maistellut, värit pitäis muistaa ja nähdäkin silloin oikein :)

    Oliko päällä heimovaatteet, pitkä musta hame ja
    mustat hiukset palmikolla. Paita pitsikoristeinen.
    Muistitkos edes olla kohtelias. Hyvät käytöstavat olisivat auttaneet. Olisit pyytänyt vaikkapa
    lounaalle, tai kahville. Jos välillenne olisi
    kehittynyt säpinää, niin homma olisi jatkunut
    automaattisesti. Olisitte perustaneet perheen ja
    lapsikatras olisi parveillut ympärillänne ja elo
    olisi ollut auvoista. Mokasit tsänssin perusteellisesti. Vietät nyt ko. mokan johdosta
    unettomia öitä ja kirjoittelet nettiin.

    Äänestä

  • pitkä mies kirjoitti:

    ...Hieman tarkemmin muisteltuna villapaidan-takin väri voipi olla tummansininenkin. Tyttö oli joka tapuksessa tumma, nätti ja kiinnostava. Lörpötintä en maistellut, värit pitäis muistaa ja nähdäkin silloin oikein :)

    ...etsintään...se en sitten ollut minä... :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitkä mies kirjoitti:

Tumma tyttö n. 30 v. mustassa villapaidassa Seurasaaren kallioilla kokkoja katsomassa eilen, olit vaaleatakkisen kaverin kanssa. Vaihdettiin katseita. Kiinnostuin sinusta, entä sinä ? Vielä vapaa mies :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu