Ongelmana on se että kun olen yhdynnässä tyttöystäväni kanssa, alkuun sisään meneminen sattuu tyttöä paljon. Kun kipu loppuu ei yhdyntä tunnu enää miltään. Vain edestakaista jyystöä. Alapää tuntuu kuitenkin todella tiukalta joten peniksen ei pitäisi olla liian pieni. Orgasmin saannissa ei ole ongelmaa, se onnistuu helposti sormettamalla. Kaikki muu tuntuu hyvältä paitsi itse yhdyntä. Esileikin pituudessa ei pitäisi olla vikaa myöskään, tyttö on todella märkä ja halukas yhdyntä vaiheessa. Tytöllä on ikää 18 vuotta. Mikä avuksi?
ensin sattuu, sitten ei tunnu miltään tytöllä
auttakaa joku
31223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
pane sitä perseeseen, niin ei se väljä rompsä haittaa
hän tarvitsee enemmän stimulointia klitalle? Oottekin varmaan kokeillu eri asentoja? Joskus ihan pelkkä asennon vaihto voi olla se juttu...esim jos löytää sellaisen asennon jossa kulli hieroo g-pistettä!?
Ei kaikki naiset saa mitään pelkästä mekaanisesta työntelystä...joku klittakiihotin vois ehkä olla avuksi...
aikoinaan mull oli tyttöystävä, joka tykkäs sai orkun vaan sillon kun ei oltu sisäkkäin siis hän vaan hinkkasi penistä klitalla... siihenkin tottu:)