häpykummun karvoitus

se oikea tapa vielä hakusessa

mikä olisi hyvä tapa saada häpykummun karvat pysymään pois kauemminkin kuin parin päivän sängen kasvamiseen saakka? miten esimerkiksi vaha, aiheutuuko siitä mustelmia?

7

3530

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • se on lopullinen

      karvojen poistotapa.

      • Ikuisestiko

        Mitäs sitten tehdään kun tulee sellainen tilanne että joudutaan näyttämään pillua jonnekin paikkaan ja on ikuinen posliini.Kehtaako esiintyä.


      • paskajaakko
        Ikuisestiko kirjoitti:

        Mitäs sitten tehdään kun tulee sellainen tilanne että joudutaan näyttämään pillua jonnekin paikkaan ja on ikuinen posliini.Kehtaako esiintyä.

        Tottakai kehtaa, vai väitätkö että kehtaisit näyttäytyä ennemmin tuheron kanssa kuin ilman? Ja luuletko ettei gynekologilla käy poslareita ikinä?


      • Gynen asiakkaat.
        paskajaakko kirjoitti:

        Tottakai kehtaa, vai väitätkö että kehtaisit näyttäytyä ennemmin tuheron kanssa kuin ilman? Ja luuletko ettei gynekologilla käy poslareita ikinä?

        Kyllä gyneillä nykypäivinä käy varmasti poslareita.Luomutupsun omistajien turha luullakaan että siistimätön pillukarvoitus on vain ainoa ja ehdottomasti oikea vaihtoehto.Naisesta itsestäänhän tuo tietysti riippuu minkä laisella pillukarvoituksella vaiko posliinipillulla varustettuna kehtaa gynelle mennä.


      • Entäs jos

        Miten sitten kun gynelle pitää mennä posliinipilluisena,saattaa joitakin naisia hävettää.


      • HARKITAAN.
        Entäs jos kirjoitti:

        Miten sitten kun gynelle pitää mennä posliinipilluisena,saattaa joitakin naisia hävettää.

        Jokainen nainen nykypäivänä posliinipilluisena gynelle menee,eihän siellä enää luomutupsuja kellään ole,luomutupsu on katoava luonnon vara.


    • Anonyymi

      Elä suotta leikkaa pois ihania karvoja. Kunnon majava on kaunis

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      105
      1324
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      797
    3. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      691
    4. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      47
      667
    5. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      124
      584
    6. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      30
      551
    7. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      32
      526
    8. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      183
      510
    9. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      31
      507
    10. Huomasitko? Elämä Lapselle -konsertti tänään suorana tv:ssä - Aika kova kattaus huippuartisteja!

      Lastenklinikoiden Kummien järjestämä Elämä Lapselle -konsertti tukee Suomen viiden yliopistollisen lastensairaalan toimi
      Viihde ja kulttuuri
      24
      500
    Aihe