tänään synttärit!!!!!!!!!!
Noitiksella
Virtuaali
11647
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
ja 150 vuotta täyteen..nuori vielä.
Nyt niitä taikoja vasta alkaakin tulemaan :o)))))
150 on jo pitkä ja kunnioitettava ikä. Alat tulla aikuiseksi!
minunkin puolesta. Nuorihan tuota todellakin olet, noitien iässä laskettuna. :)
..että ikää on vielä noin vähän, noidat on parhaimmillaan tuossa keski-iässä eli 500 vuoden molemmin puolin, silloin ei vielä dementia sotke taikajuomien reseptejä kovinkaan pahasti.
Kurkkasin profiiliisi ja kauhukseni huomasin että olet vaihtanut sinne uuden kuvan, se aiempi sai minun sydämeni aina epätahtiin, syömmenin kävi kuvaasi katseltuani kuin erään itä-saksalaisen perheauton moottori.. No oikein nätti mekko sinulla tuossa kuvassa kyllä on *nam*
aikuistu, mutta aikuisten naisten sarjassa jo painitaan :o)
Kiitos Puhurix.
ootahhan kun vielä sata vuotta mennä möngitään, niin jo vain on toinen ääni nivelissä. Kiitos AnimattiN :o)
Kurkkua kuivasi moinen kuvauksesi aiemmasta kuvastani. Tulossa on taas uusi, kunhan kehittelen..katotaan kuinka se syömmes sitten köhii :o) Kehut käy kyllä onnitteluista. Niin nuorihan minä vielä..onneks. Vaikka kyllä se tuo dementia jo välillä sotkee keitoksia.
Ootko varma että 150 v? Ettei vaan olis enemmän. :P
Voipihan sitä olla enemmänkin..syntymätodistus ku on joutunna hukkaan...
Emännän juhlapäivän kunniaksi katkon ruovikkoa yhden päivän palkatta.
Tiedän kuitenkin että saan tujauksen taikajuomaa ja kenties saunaillan emäntäni seurassa?
kunnon tujaus tietenkin. Saat palkaksi pullollisen lemmenjuomaa oi ahkera talonmieheni :)