Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kumman naisen ottaisit?

Molemmat ovat kasvoiltaan yhtä kauniita. Kroppa on samanlainen lukuunottamatta rintoja.


Neiti A: 170,60, a-kuppi
Neiti B: 170,62, c-kuppi
41496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Edelliseen kyselyyn otin miettimättä sen hoikemman ja tässä miettimättä c-kupit.

Tässä mun mielestä ihanat mitat:
18v
168cm
50kg
b70

Äänestä

No voi jumankaute teitä miehiä... Tai ei teitä oikein miehiksi voi sanoa!!!

Äänestä
  • Tälläsia naisia mä metsästän.
    167-175cm
    49-60kg
    b75-b85
    Ja pitkät sääret ja pyöreä timmi pieni peppu.

    Äänestä

  • Riku/audi s4 kirjoitti:

    Tälläsia naisia mä metsästän.
    167-175cm
    49-60kg
    b75-b85
    Ja pitkät sääret ja pyöreä timmi pieni peppu.

    Mullon likkaystävä juur tommonen ihan huippu kroppa, 1,8v kattellu ja vieläkin vaan ihan hurahtanu. ja C-kupin rinnat.. *ne on niin mahtavat katsella ja puristella..* :p

    Jotku varmaankin tykkää pienirintaisista,mutta itteä se nyt ei vaan säväytä :-/ ,aivan rinnaton saa minulta melkeempä vaan sääliviä katseita..anteeksi vaan! (mullon vissiin joku tissiaddiktio..)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


peelo... kirjoitti:

Molemmat ovat kasvoiltaan yhtä kauniita. Kroppa on samanlainen lukuunottamatta rintoja.


Neiti A: 170,60, a-kuppi
Neiti B: 170,62, c-kuppi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu