Tiesin kyllä että Jaguar tunnetaan tänäpäivänä lähinnä alle 3 litraisista diesel-moottoreistaan, mutta myyntipäätöksen tein kun bensa-asemalla tankatessani vieressä Viperia tankannut kaveri nauroi räkäisesti osoittaen autoani ja kertoi tyttöystävälleen,että toi in harvinainen Jakuaari kun ei ole farmarimalli.
Kyllä hävetti.. Nyt odotan lottovoittoa että saisin oman Viperin.
Hävettää
4
2459
Vastaukset
- tänne, tänne
vaikka olisin kyllä enemmän arvostanut farmarimallia. Mihin voin tulla katsomaan autoasi?
- oivoi
Voi sua raukkaa. Yritä polonen kasvaa aikuiseksi
tai vaihda polkupyörään niin ei tarvi hävetä noin lapsellisista syistä. - 156GTA
Vähän erikoisemmalla pelillä kun ajelee, niin sitä saa tottua kaikenmaailman asiantuntijoiden kommentteihin. Kannattaa laittaa itsetunto kondikseen, niin AvensisV70-jengin purkaukset eivät tunnu niin pahalta.
Jaguarit ovat hienoja autoja! - ad hoc
Pitääkö tämä tulkita niin, että auto kuitenkin kaikista päinvastaisista puheista ja vakuutteluista huolimatta hankitaan näyttämistä varten?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567815Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675911Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,625400Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515293Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084632Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072343Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41241Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41185Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371036Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko45996