Rakastan poikaystävääni hirmuisen paljon ja seksi sujuu meillä oikein hyvin. Koen vain olevani totaalisen paska suihinotossa.
Tahtoisin joskus vain ottaa häneltä suihin niin, että hän tulisi siinä. Olen nyt kolme kertaa yrittänyt, mutta hän ei vain laukea siinä. Olen täysin perfektionisti, ja haluaisin tuottaa rakkaalleni suurta nautintoa, ja olenkin alkanut itkeä jokaisen yrityksen jälkeen.
Itse hän sanoo, että on suihinotto on kiihottavampaa, kun tietää, että voi mennä loppuun asti. Esileikkinä siis hän selvästi nauttii siitä, ja vetää pääni melko nopeastikin pois, ettei laukeaisi ennen aikojaan.
Tänään oli viimeisin yritys. Poikaystäväni oli selällään sängyllä, ja minä yritin parhaani. Voisitteko ystävällisesti kertoa joitakin vinkkejä, miten onnistuisin?
Tahtoisin joskus vain ottaa häneltä suihin niin, että hän tulisi siinä. Olen nyt kolme kertaa yrittänyt, mutta hän ei vain laukea siinä. Olen täysin perfektionisti, ja haluaisin tuottaa rakkaalleni suurta nautintoa, ja olenkin alkanut itkeä jokaisen yrityksen jälkeen.
Itse hän sanoo, että on suihinotto on kiihottavampaa, kun tietää, että voi mennä loppuun asti. Esileikkinä siis hän selvästi nauttii siitä, ja vetää pääni melko nopeastikin pois, ettei laukeaisi ennen aikojaan.
Tänään oli viimeisin yritys. Poikaystäväni oli selällään sängyllä, ja minä yritin parhaani. Voisitteko ystävällisesti kertoa joitakin vinkkejä, miten onnistuisin?
Vastaukset 11
Vanhimmat
"olenkin alkanut itkeä jokaisen yrityksen jälkeen"... sulla ei taida olla ihan kaikki kotona, tai sitten olet joku 12-vuotias.
Ai että oikein kolme kertaa oot jo yrittänyt... aika hurja juttu. Toi itkeminen varmaan piristää mukavasti tunnelmaa suihinoton jälkeen.
ihme valittajat antakaa toisten kysyä ja saada vastauksia ihan ilman bullshittii
Kuuntele poikaystäväsi reaktioita ottaessasi suihin. Välttämättä ei tarvitse imeä kovaa vaan parasta on suun pehmeys ja liukkaus ;) Äläkä missään tapauksessa lopeta kun huomaat että hänestä tuntuu hyvältä. Välillä voit ottaa käteenkin... Myöhemmin voit tehdä niin, että ajat hänet laukeamispisteeseen, mutta hellität ja jatkat uudestaan...kyllä sä opit :)
oikein että miehesi haluaa laueta muualle kuin suuhusi? Moni nainen ei pistäisi sitä ollenkaan pahakseen. Joillekin miehille on mahdotonta laueta suuhun. Ehkä miehesi ei halua myöntää sitä, tai sitten hän haluaa nauttia sinun vartalostasi enemmän. Voithan kokeilla miten hän reagoisi sanoihin: "Kulta, haluaisin mällisi suuhuni ja sen jälkeen voisimme ottaa uusinnan muualle..." Tai ehkä joku epäkohtelias nainen on joskus sanonut hänen mällinsä maistuvan pahalle... siitä voi aiheutua ylimäärästä stressiä. Mutta älä painosta miestäsi, seksi on ihan yhtä mukavaa ilman laukeamista suuhun.
Suihinotto vaatii aika lailla kärsivällisyyttä. Minun naiseni ottaa mielellään suihin, mutta todella harvoin onnistun laukeamaan pelkästä suihinotosta. Äärimmäisen kiihottavaa se on, mutta laukeamiseen menee aikaa. Homma pitää hoitaa kärsivällisesti.
Jos olet tosiaan kokeillut vain kolme kertaa ei ole todellakaan syytä huolestua.
Käytä kättä apuna runkaten kyrpää samalla kun otat suihin. Tärkeää on pehmeä liike ja kosteus. Loppuvaiheessa voit runkata kyrpää kieltäsi vasten, varsin terskan alapinta on herkkä. Kyllä mälli lähtee.
pari vinkkiä miten meillä onnistuu aina saamaan ylimääräiset kaloriannokset:)
-tarpeeksi liukkautta (ihan sylkeä tai sitten liukastetta jos haluaa, mut sylki on paljon helpompaa)
-välillä kädellä
-kun otat suihin ni liikuta toista kättä suun tahdissa
-mun poikaystävä tykkää kun sen palleja hiplataan, mutta se on tosi yksilöllistä
-penistä kannattaa kiusata kielellä, mutta sama ohje kun naisillakin toimii: eli ei pelkällä kielen kärjellä vaan koko kielellä ja paljon sylkeä ja eimen=) tsemiä yritykseen ja älä lannistu, kyllä se hiukan harjoitusta vaatii mut mikäs sen kivampaa.
munkin poikaystävä aina joskus keskeyttää ja kysyy että haluanko että lopetetaan yhdyntään, joskus suostun ja joskus vaan käsken nauttimaan=)
Tunnet olevasi paska = Olet paska. Osta ukollesi huora niin se sentää kerran saa kunnon kyytiä.
Voi voi, pistä lapset sänkyyn - mene itse perässä. Toi kuulostaa kyllä niin surkeelta, että kehotan unohtamaan noi petipuuhat ainakin siihen asti, että kasvatte isoksi. Palatkaa asiaan kymmenen vuoden päästä.
okei...aloitan kalun hieromisen hellästi kädellä.tunnustelen,painelen,johan rupeaa kalu heräämään.sitten riisun itseltäni paidan pois,jotta miehelläni on samalla katseltavaa kun olen polvillaan hänen edessään.otan kalun käteeni ja aloitan märän nuolaisun aivan kalun juuresta.teen sen pari kertaa.sitten leikin kieln päälläni terskan päässä,sivuilla käyden.livon hetken terskaa ja suukotan.sen jälkeen otan kalun huulilleni ja hitaasti liuutan sen märkään suuhuni aivan pohjaan.teen senkin pari kertaa jotta koko kalu kastuu kunnolla.sitten otan kädellä kiinni kalun kuuresta ja aloitan hellän mutta varman runkkauksen suuni kalun n.4-5cm pituudelta lutkuttaen.ensin hitaasti,välillä nuollen koko komeutta,ottaen kokonaan suuhun.muista vaihtelu,älä tee samaa koko aika.kun tunnen mieheni lähestyvän,aloitan nopeamman liikehdinnän,palleja samalla hellästi kosketellen.mieheni on aina tullut suihinotosta,usein annan tulla suuhuni.minulle on ylpeä asia kun saan lastit tulemaan ja vielä suuhuni.tietenkin nielen kaikki.mieheni himoaa joka päivä ainakin yhden suihinoton ja yhdynnän joka toinen.on ilo antaa miehelle suurta nautintoa!!
-nuori nainen-