Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Värisevät perhoset, puput yms?

Oletteko testanneet klitan päälle asettettavia suristimia perhosia ja pupuja ja mitä niitä nyt on? Kokemuksia? Hyviksi havaittuja tuotteita?
52761
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niitä klitoriskiihottimia, mitä laitetaan jollain remmeil kiinni ja ne vois olla päällä yhdynnänkin aikana. Mut mul on vähä ylimääräisiä kiloja ja oon miettiny, että ylttääks ne remmit päälle ja se surisija oikeeseen paikkaan, onks siitä kellään kokemusta?

Äänestä
  • meillä on semmonen värisevä "karhunpää" jota käytän ihan käsipelillä vaimoon , ja orkut nopetunut ihan älyttömästi , vaimo todella tyytyväienn siihen !!

    Äänestä

Kyllä ne on hankalia asetella remmeineen, eikä ne meinaa pysyä paikoillaan. Yhdynnän aikana ne on ylensä tiellä, ja hankaa siinä välissä, vaikka toisin väitetään. Tosin eri naisilla on niin erilainen anatomia. Itse käytän pientä vibraa kädessä, tosin asennot on silloin rajatut. Mies hoitaa sormellaan myös hommat hyvinkin mielellään.

Äänestä

Mulla ainakin perhonen toimii, siis selanen joka tulee suoraan klitoriksen kohdale sillai imukuppimaisesti ja pikku remmeillä sitten ympäri että pysyy, voi käyttää ns. huomamattomana esim revintolassa tai kauppareissulla. Toimi yhdellä patterilla. Tää malli vaatii karvattoman pilden eli karvat joutuu ajaan pois, tyvärr

Äänestä

Ostin muutamia erilaisia kiihottimia joista ollaan kaikkia kokeiltu.

Ylivoimaisesti parhaaksi vaimo rankkasi sellaisen perhosen, joka kiinnitetään kuminauhoilla paikoilleen. Violetilla perhosella on pienet tuntosarvet ja se toimii kahdella AA-patterilla, sähköjohdon välityksellä. Kuulemma paras vekotin.

Toinen violetti perhonen jossa on kanssa kuminauhat mutta siinä on sisäänlaitettu väristin jossa patterit, ei oikein toimi. Se ei pysy paikallaan eikä värinäkään ole "tehokasta".

Meillä toiseksi rankattiin peniksen juureen asetettava "Pupu", mutta se vaatii toistakin osapuolta.

Myös pieni sininen delfiini, joka värisee AA-patterikotelon päässä antaa säväreitä. Sillä on kiva kutitella

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytti kirjoitti:

Oletteko testanneet klitan päälle asettettavia suristimia perhosia ja pupuja ja mitä niitä nyt on? Kokemuksia? Hyviksi havaittuja tuotteita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu