Ehkäpä tämä tänne kuuluu...ainakin elokuva on klassikko.
Mahtaakohan kukaan tietää että mistä kyseisen Fame elokuvan voisi saada ostettua. Otin tavoitteeksi ostaa kaikki vanhat tanssiin liittyvät elokuvat...Flashdance elokuvan minä jo löysin ja ostin (en edes harkinnut ostamista) ja vielä pitäisi saada Famen lisäksi Footloose ja Dirty Dancing.
Olisin kiitollinen jos jollain olisi jonkinlaisia havaintoja, että mistä Fame elokuvan voisi löytää...olen itse etsinyt "kaikkialta".
Fame
san01
2
316
Vastaukset
- jiina
moi!
mulla ois se fame elokuva vhs-nauhalla - ~danssija~
Fame ja Flashdance on tunnetusti loistavia elokuvia. Modernin tanssin harrastajana iskeytyvät kovasti mieleisiksi. Mutta Footloose ja Dirty Dancing on mulle vähän tuntemattomimpia. Kertoisitko vähän näistä tanssielokuvista. Mitä tanssityyliä elokuvissa tanssitaan?
Mistä löysit tuon Flashdancen? Itse en ole löytänyt vielä edes sitä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti23945188Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12125963SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32315654Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16310782Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229697Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369401Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!308663Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858468Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426814Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2216476