Raxissa pyöräilyshortseissa

Ciki

Tämä tarina on sitten tosi!

Olin Turun Raxissa pyöräilyshortsit jalassa. Jätän nyt kertomatta merkityksettömät diipadaapat ja menen suoraan asiaan.

Menin vessaan ripulipaskalle, mutta unohdin ottaa ihonmyötäiset pyöräilyshortsit pois jalasta. No joka puolellahan sitä paskaa meni ja muija odotti mua takasin syömään. Siihen sitten tuli henkilökuntaa paikalle ja ne sanoi "että vi**n juoppo, joudut putkaan ellet pese vessaa". Sit ne vielä sanoivat, että "vessa on istumo, eikä mikää makaamo". No siinä sit paskaisissa pyöräilyshortseissa suihkuttelin letkulla vessaa. Henkilökunta oli sen verran ystävällistä, että päätin pieraista mielenosoitukseksi lähtiessäni. No lisää tavaraa tuli tietysti housuihin. Koko Raxi nauroi ja mä lähdin muijan kanssa muina miehinä pesemään pyöräilyshortsejani.

1

696

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sehän tarkoittaa

      Lähdit muijasi kanssa muina miehinä...? Hinttarihan sinä olet, sen lisäksi että olet mahatautinen porsas!

      Oisis pessyt ne pyöräilyhoususi sillä letkulla, etkö muuten käytä alkkareita lainkaan?? Ammu ne ripulipaskat pyörän päällä niin saat kovan kiihtyvyyden!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      180
      10976
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      92
      10442
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      234
      5882
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      180
      4694
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      131
      3186
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      171
      3175
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      39
      1993
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      298
      1568
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      6
      1400
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1334
    Aihe